Deelnemerslijst

Voorlopige deelnemerslijst*

Laatste update 12-03-2020 

Heren A
1. Pieter Ullersma
2. Cas van Trierum
3. Pijke Steenhuis 
4. Coen Stellinga 
5. Roy Hoogendoorn 
6. Daan Besteman 
7. Sjoerd de Boer 
8. Bart Segers 
9. Tieme Weenink 
10. Johannes Oomen 
11. Douwe Boonstra
12. Joeri Klous
13. Bart Vreugdenhil 
14. Luke Kooij
15. Bavo Coremans 
16. Koen de Best
17. Jan-Willem Broos
18. Roel Boek
19. Gijs Boer 
20. Lars Groot 
21. Tom Leltz
22. Gijs Verduijn
23. Niels Leliveld
24. Jappe Kipping
25. Bas Vijverberg
26. Ruben den Hartog
27. Ronald Ligtenberg

Dames A
1. Aline de Jong 
2. Manon Gremmen 
3. Iris Willemsen 
4. Florien Bolks 
5. Fenna Zandstra 
6. RIxt Hoogland
7. Jip van Elst 
8. Suzanne Klous 
9. Marleen Popken
10. Liesbeth Miliatz
11. Marchien Goldhoorn
12. Floor Besteman
13. Doke Schoonhoven 
14. Stella Kleinhuis 
15. Andrea Dalstra
16. Hilde Noppert 
17. Nina Ruitenberg
18. Rosan van Koppen
19. Meerle van den Berg
20. Heleen Docter
21. Denise van der Hulst

Heren B
1. Marijn Venderbosch 
2. Daniël Kooyman
3. Rik Hoekstra 
4. Hugo Hulleman 
5. Jurrien Kuin
6. Remco Boere 
7. Rien Vanneste
8. Aron Bosman
9. David Groot 
10. Persijn van de Velden 
11. Hidde van de Beek 
12. Bas van der Sluijs
13. Bart Hulst 
14. Martijn Vermist 
15. Jacco Groen
16. Joey Asser
17. Daan de Best
18. Pieter Dikken
19. Colin Schrijver 
20. Anne van der Meer

Dames B
1. Ilse Schreurs
2. Ingrid Huizing
3. Amy ten Berge 
4. Emmy Pordon 
5. Anne-linde Paans 
6. Maud van Goor
7. Iris Gimpel
8. Lisa van Rijn
9. Nienke den Hertog
10. Sterre Kuipers

Heren C
1. Jan Garritzen
2. Oliver Bloemen
3. Arend van Vuren
4. Thijs Gritter 
5. Peter Paul Erdman 
6. Stefan van der Grift 
7. Marcel van de Lagemaat
8. Fimme van der Brug
9. Robin de Vries
10. Rep Boonstra
11. Jordi Mulder
12. Ricardo van Wieren

Dames C
1. Maya Mokasay
2. Milanne Buiten
3. Vivian Gerretsen
4. Talitha van Zuilen

Heren D 
1. Bauke de Haan
2. Thijs Kuipers
3. Guido Vaessen
4. Jisse Jorritsma 
5. Ingmar Dolfing

Dames D 
1. Jolijn ten Bos
2. Bouke Bentvelsen 
3. Mirabelle Schuurmans 
4. Neena Simkhada
5. Sofie Smink
6. Tessa Schoon

*De deelnemerslijst wordt handmatig bijgewerkt. Wees dus niet ongerust wanneer je naam er niet direct tussen staat. De categorie indeling is onder voorbehoud, dit kan nog gewijzigd worden. 

Sponsoren

Jaap Eden
36
USC
SSA
SVU
Hyro Sports

Realisatie: verenigingenweb