Bestuur

BESTUUR 2020 - 2021

Voorzitter
Liselot Buurman
06-13887582
voorzitter@SKITS.nl

Secretaris
Amber Eggink
06-50256002
secretaris@SKITS.nl

Penningmeester
Talitha van Zuilen
06-58981512
penningmeester@SKITS.nl

Vicevoorzitter
Fimme van der Brug
06-25113096
vicevoorzitter@SKITS.nl

Commissaris Wielrennen
Ilse Schreurs
06-40011358
wielrennen@SKITS.nl

Commissaris Schaatsen en skeeleren
Jisse Jorritsma
06-36513100
schaatsen@SKITS.nl

Kun je niet kiezen?
Mail dan naar bestuur@SKITS.nl, dan komt de mail bij ons allemaal terecht!

Sponsoren

Jaap Eden
36
SVU
Hyro Sports
USC
SSA

Realisatie: verenigingenweb