Bestuur

BESTUUR 2019 - 2020


Vlnr: Pijke Steenhuis, Nienke den Hertog, Merel Hoogervorst, Jan Garritzen, Yarha van Wieringen en Johannes Oomen

Voorzitter
Jan Garritzen
06-11748522
voorzitter@SKITS.nl

Secretaris
Merel Hoogervorst
06-30833208
secretaris@SKITS.nl

Penningmeester
Yarha van Wieringen 
06-31352082
penningmeester@SKITS.nl

Vicevoorzitter
Nienke den Hertog
06-57764906
vicevoorzitter@SKITS.nl

Commissaris Schaatsen & Skeeleren
Johannes Oomen
06-48484806
schaatsen@SKITS.nl

Commissaris Wielrennen
Pijke Steenhuis
06-12094813
wielrennen@SKITS.nl

Kun je niet kiezen?
Mail dan naar bestuur@SKITS.nl, dan komt de mail bij ons allemaal terecht!

 

Sponsoren

USC
SVU
Hyro Sports
Jaap Eden
36
SSA

Realisatie: verenigingenweb